Kategorie

eBiuletyn-Newsletter

Materace dziecięce

Sen stanowi bardzo ważny aspekt życia dziecka. W przypadku niemowląt, może on zajmować nawet do 20 godzin na dobę, natomiast przedszkolaki, oprócz nocnego odpoczynku, nadal potrzebują dodatkowej drzemki w ciągu dnia. Sen jest niezwykle istotny dla młodych ludzi, ponieważ regeneruje siły i oddziałuje na wszystkie strefy ich rozwoju. Warto więc zapewnić swoim pociechom jak najlepsze warunki do zdrowego wypoczynku.

Oferujemy najwyższej jakości dziecięce materace marki Koło w naszym sklepie w Poznaniu oraz w sprzedaży online. Warto wiedzieć, że w odpowiedzi na potrzeby rodziców i maluchów, do swojej oferty włączyliśmy również naturalne produkty z lateksem Talalay.

Czym wyróżniają się najlepsze materace dla dzieci?

Wiemy, że klienci szukający materacy dla swoich dzieci chcą być pewni, że dokonują właściwego wyboru. Przed zakupem, warto więc sprawdzić czy materac:

  • można łatwo utrzymać w czystości - jest to możliwe dzięki zdejmowanemu pokrowcowi zewnętrznemu, który nadaje się do prania w pralce,
  • zapewnia dobry przepływ powietrza, aby wentylacja była na odpowiednim poziomie,
  • właściwie podpiera ciało podczas snu,
  • nie zawiera żadnych substancji, które mogłyby potencjalnie wywołać alergię.
  • pianki, które posiadają atest certyfikat eco
  • właściwości termoelastyczne

Wszystkie dziecięce materace z naszego sklepu w Poznaniu spełniają surowe normy bezpieczeństwa. Dostępnych jest wiele różnych modeli, więc bez problemu znajdą Państwo taki, który będzie pasował do wymiarów konkretnego łóżka. Na życzenie klienta możemy sprzedać materac także w zestawie ze stelażem.

Jest 10 produktów.